На 07.03.2025г. с Поздравителен адрес - Д-р Атанас Тенев- Председател на Общински съвет, гр. Костинброд,
се обърна към целия колектив на ДГ "Радост", по случай 8-ми март. Поднесе цвете на целия персонал.
Пожела здраве и благоденствие на всички!